Kinkiety wewnętrzne "fala" 41cm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż!

Kinkiety wewnętrzne "fala" 41cm

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
8 32,00 zł 24,00 zł

35,00 zł Brutto

28,46 zł Netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 4.
Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Kinkiety dekoracyjne najczęściej wykorzystywane są do oświetlenia luster czy obrazów, z pewnością jednak można znaleźć dla nich szereg innych zastosowań. Jako źródło światła zastosowano w nich diody SMD. Możliwość włączenia różnych barw światła (ciepła lub zimna biel) a także włączenia dwóch barw jednocześnie.

Dane techniczne:

  • długość lampy: 41 cm

  • szerokość całkowita: 8cm

  • odległość od ściany: 6,5cm

  • napięcie zasilania: 220V

  • max pobór prądu: 6W

Kinkiety do zastosowania tylko wewnątrz pomieszczeń.

M002

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

Zobacz także
chat Komentarze (0)