Lampy solarne uliczne 300W ze sztycą
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Lampy solarne uliczne 300W ze sztycą

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
10 345,00 zł 150,00 zł

360,00 zł Brutto

292,68 zł Netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 5.
Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Dzięki ulicznym lampom solarnym doświetlisz dowolne miejsce, bez dodatkowych kosztów oraz bez konieczności ciągnięcia zasilania, co w wielu przypadkach jest trudnym zadaniem. Wbudowany akumulator litowy pozwala zamontować lampę z daleka od sieciowych źródeł zasilania nawet w trudno dostępnych miejscach, jak np. pomosty, mariny, boiska, place zabaw, działki itp.

Dane techniczne:

 • Panel słoneczny:  6V 30W Polikrystaliczny silikon 650*350mm
 • Akumulator: 3,2 V 36000 MAH 32670 litowo-żelazowy fosforanowy
 • Źródło światła: diody SMD 5730 (396szt.)
 • Moc: 300W
 • Czas ładowania: 6-8 godzin
 • Czas rozładowania / Czas pracy: 14-18 godzin
 • Temperatura barwowa: zimna biel 6500K
 • Materiał / główny materiał Aluminium-Szkło
 • Stopień ochrony / Stopień ochrony IP65
 • Kolor - czarny, szary
 • Wymiar lampy: 40x21x5,5 cm
 • sztyca: 50cm, średnica 6cm

PSP-300
Nowy

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

chat Komentarze (0)