Lampa LED latarnia uliczna SOLARNA 150W IP67
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Lampa LED latarnia uliczna SOLARNA 150W IP67

Lampa LED latarnia uliczna SOLARNA 150W IP67

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
10 165,00 zł 510,00 zł
20 135,00 zł 1 620,00 zł

216,00 zł Brutto

175,61 zł Netto

Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Specyfikacje:

Barwa światła: 6500K

Moc: 150W

Źródło światła: SMD LED

Kąt świecenia: 120°

Wymiary: 238 x 55 x 620 [mm]

Średnica otworu: 48-50 [mm]

Klasa odporności: IP67

Kolor: Czarny

Czas działania:

- ok. 12 godzin (Normalne użytkowanie - bez ruchu 20% jasności, po wykryciu ruchu 100% jasności)

-ok. 6 godzin (Ciągłe świecenie 100% jasności, czujnik ruchu wyłączony)

- ok. 20 godzin(świecenie w trybie gotowości [20% jasności], czujnik ruchu wyłączony)

Czas ładowania: 6-8 godzin na jasnym słońcu

Czujnik ruchu: TAK 

Czujnik zmierzchu: Tak

Sterowanie programami: za pomocą pilota IR

Kąt działania czujnika: 120°

Odległość wykrywania 6-12m

Temperatura pracy: -10 ~ + 65°C

Żywotność: 50 000 godzin

Materiał obudowy: ABS

Lampa LED solarna została wyposażona w wydajny układ diod LED oraz akumulator zasilany za pomocą promieni słonecznych. Lampa jest sterowana za pomocą czujnika zmierzchu. Dodatkowo produkt został wyposażony w pilot do sterowania trybem pracy. Produkt doskonale sprawuje się jako oświetlenie ścieżek wewnętrznych, w parkach ogrodach, tarasach czy placach.

Lampa posiada smukłą obudowę wykonaną z ABS. W obudowie znajdziemy czujnik zmierzchu, akumulator, i panel słoneczny ładujący urządzenie

Lampa sterowana jest za pomocą czujnika ruchu jak i dołączonego pilota, dla wygodnej konfiguracji urządzenia.

Lampa nie wymaga żadnego dodatkowego zasilania ani sterowania, wystarczy zamontować produkt na słupie, skręcić za pomocą wbudowanego mocowania, i możemy cieszyć się dodatkowym darmowym źródłem światła

PRODUKT Z GWARANCJĄ!

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

chat Komentarze (0)