Profil aluminiowy nawierzchniowy do led 30/20mm 3M z maskownicą
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Profil aluminiowy nawierzchniowy do led 30/20mm 3M z maskownicą

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
20 36,00 zł 80,00 zł

40,00 zł Brutto

32,52 zł Netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.
Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Aluminiowe profile natynkowe/nawierzchniowe  przeznaczone są do montażu na meblach, sufitach i innych powierzchniach architektonicznych. Ich zaletami jest to, że pełnią nie tylko funkcję ochronną przed uszkodzeniami ale również odbierają ciepło generowane przez umieszczoną w nim, taśmę led a mleczny klosz rozprasza światło niwelując widoczność poszczególnych diod.

Sposób ich montażu jest łatwy i szybki. Można przykręcić je do powierzchni montażowej za pomocą uchwytów, które znajdują się w komplecie lub przykleić taśmą dwustronną.

W komplecie znajduje się:

  • profil aluminiowy 30X20mm o długości 3m

  • mleczny klosz

  • uchwyty montażowe (4 szt na 3 m)

  • zaślepki (2 szt. na profil)

PROFIL 15X15

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

chat Komentarze (0)